MÖBLER / Bord / Salongsbord 5336159
nr 533 6159
Salongsbord
Nyrokoko, längd: 100, djup: 67, höjd: 72 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 juli 2008
kl 16:12:55
26/7 10:57:23